گزارش جلسه شماره ۵ شورای اسلامی شهر امیدیه

گزارش جلسه شماره ۵ شورای اسلامی شهر امیدیه

بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش جلسه شماره ۵ شورای اسلامی شهر امیدیه

جلسه شورای اسلامی شهر امیدیه در تاریخ ۹۶/۶/۱۲ ساعت ۲۰ با حضور اعضاء شورا در سالن  جلسات شورای اسلامی شهر پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید.

در ابتدای جلسه رئیس شورا آقای آقاجری ضمن خوشامدگویی به اعضاء شورا و هیئت امنای شهرک یاسر، در خصوص مردم فهیم شهرک یاسر و مشکلات آن منطقه به شرح موضوع پرداخت، سپس آقای حاج مؤیدی ضمن عرض سلام و تشکر از اعضاء محترم شورا و منتخبین جدید که نشان از قصد و عزم بالا و همت این عزیزان جهت حل مشکلات کوی یاسر دارد تقدیر نمودند.

سپس حاج آقا خیرپور در خصوص وضعیت نابسامان اهالی و مردم شهرک یاسر و اینکه حدود صد خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در آنجا زندگی می کنند که توان ساخت خانه را ندارند، خواستار حداکثر همکاری با مردم شدند. سپس حاضرین در خصوص جریان و روند تصمیمات و اقدامات صورت گرفته در چند سال اخیر بحث و تبادل نظر کردند. در ادامه در خصوص بهاء زمین به افراد دارای شرایط واگذاری به استناد بند ۱۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری و مصوبه شورای اسلامی شهر به صورت هبه صحبت شد و بر اساس تبادل نظر صورت گرفته منطقه ۳ شهرک یاسر به علت حاد بودن اوضاع آن ، برای فاز اول ساماندهی تعیین گردید.

آقای مؤیدی طرح تشویقی را مطرح کردند تا باعث استقبال بیشتر همشهریان گردد . در ادامه آقای آقاجری گفتند در اجرای این طرح باید همه نیازهای تجاری،  فرهنگی،  فضای سبز، آموزشی و… نیز سنجیده شود و همچنین آمار ۱۰۳۳ خانواری این منطقه را بغیر از آمار بی تایپ چوبی به سمع و نظر حضار رساندند. سپس در خصوص اینکه این طرح شامل افرادی می گردد که در سال ۹۳ ممیزی شده باشند وساکن شهرک یاسرو بی تایپ چوبی باشند  ودرمورد نحوه واگذاری و شرایط احراز توافق شد. همچنین مقرر گردید موضوع و موارد مطروحه بصورت محرمانه تا حصول نتیجه نهایی باقی بماند.

جلسه رأس ساعت ۱ بامداد با ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

حاضرین :

  • محمدرضا آقاجری
  • حمید رفیعی
  • ایمان شریفات
  • عباس قدیری نژاد
  • بهنام منجی
  • مهران افضلی
  • خسرو ناصریان

 

ساکنین شهرک یاسر:

شیخ کاظم مؤیدی –  جعفر طاهری یالی –   مرتضی محمدزاده – مهدی سالمی –  امین وائلی–   جعفر خلیفه نژاد – عدنان محمدی- امین وائلی- شیخ عبدالزهرا خیرپور.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *