گزارش جلسه شماره ۱۱۱ هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر امیدیه

گزارش جلسه شماره ۱۱۱ هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر امیدیه

بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش جلسه شماره ۱۱۱ هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر امیدیه

 

بر اساس دعوت نامه مورخ ۳/۶/۹۵ از  اعضاء شورای اسلامی شهر امیدیه جلسه ای در روز شنبه مورخ ۶/۶/۹۵ساعت ۱۲:۳۰ ظهربا تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید .

ابتدا آقای جلوزاده رئیس محترم شورا ضمن عرض خیرمقدم به حضار محترم و تقدیر از اعضای شورای شهر که در سومین سال شورا با همت و پشتکار و حمایت از برنامه های اجرایی شهرداری توانسته اند به مردم شهرستان خدمات ارزنده ایی ارائه نمایند ، اظهار امیدواری کرد که در سال پایانی نیز اعضاء شورا همانند ادوار گذشته بتوانند با پشتکار بیشتر این مسئولیت سنگین را به سرمنزل مقصود برسانند در ادامه شورا وارد دستور کار جلسه شد که پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

  • با توجه به نامه شماره ۶۲۲۰-۶/۶/۹۵ شهرداری امیدیه در خصوص فروش یک قطعه زمین تجاری واقع در امیدیه پشت بانک قوامین از طریق مزایده عمومی جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید(صورتجلسه/قیمت کارشناسی).
  • در خصوص نامه شماره ۶۲۲۱-۶/۶/۹۵ شهرداری امیدیه در خصوص تفاهم نامه فی مابین شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید.
  • در خصوص نامه شماره مورخ          شهرداری امیدیه در خصوص مساعدت مالی به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید(هیئت فوتبال).
  • در خصوص نامه شماره مورخ              شهرداری امیدیه در خصوص مساعدت مالی به تیم فوتسال یاران شاهین جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید.
  • در خصوص نامه شماره مورخ                  شهرداری امیدیه در خصوص مساعدت مالی به تیم مقاومت امیدیه جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید.
  • در خصوص نامه شماره مورخ      شهرداری امیدیه در خصوص مساعدت مالی به اداره ورزش و جوانان جهت برگزاری مسابقات فوتسال در ماه مبارک رمضان به مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید.
  • در خصوص نامه شماره ۵۲۵۵ مورخ ۱۷/۵/۹۵ در خصوص استرداد مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال به آقای اسماعیل رهیده به جهت مخالفت با احداث کافی شاپ سنتی واقع در پارک یازده هکتاری جهت طرح در جلسه آتی شورا مطرح گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *