گزارش جلسه شماره ۳۰ مورخ ۹۳/۳/۱۰ کمیسیون خدمات شورای اسلامی شهر امیدیه

گزارش جلسه شماره ۳۰ مورخ ۹۳/۳/۱۰ کمیسیون خدمات شورای اسلامی شهر امیدیه

بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش جلسه شماره ۳۰ کمیسیون خدمات شورای اسلامی شهر امیدیه

 

جلسه کمیسیون خدمات شهر با تلاوتی چند از کلام الله مجید و ذکر صلوات در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر روز شنبه مورخ۱۰/۳/۹۳ آغاز شد:

ابتدا آقای آزادی پور رئیس کمیسیون ضمن عرض خوشامدگویی به اعضای کمیسیون و مهمانان گرامی ، آقای سلطانی صاحب امتیاز هتل ، آقای غلام گشتیل صاحب امتیاز احداث سینما و آقای آزموده و همچنین آقای فتاحیانفر معاون شهردار به بررسی و پیگیری مشکلات عدم احداث این مجموعه ها پرداختند و نامبردگان در خصوص دلایل عدم احداث تا کنون اشاره نمودند که مهمترین آنها درخواست دریافت تسهیلات وام می باشد. پس از بحث و بررسی ، نتیجه گیری شد که در اسرع وقت با ادارات مربوطه جهت رفع مشکلات نامه نگاری و پیگیری لازم صورت پذیرد.

در رابطه با ساماندهی قبرستان آقای آزموده توضیحاتی دادند و مشکلات قبرستان را بیان کردند از جمله نبودن وسیله نقلیه نعش کش و نبودن (غسال زن) در قبرستان امیدیه پس از بررسی این موضوع و با موافقت اعضای کمیسیون به طرح در جلسه شورا ارجاع داده شد. در رابطه با نامه آقای حسین شریفی در خصوص راه اندازی و نصب وسایل بازی و باغ پرندگان با آقای فتاحیانفر صحبت شد و شهرداری مکلف گردید نسبت به جانمایی و تهیه گزارشی از متراژهای آزاد در پارکهای مورد بحث اقدام لازم را بعمل آورد.  

 

نویسنده شورای اسلامی شهر امیدیه
نویسنده شورای اسلامی شهر امیدیه
شورای اسلامی شهر امیدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *