گزارش جلسه شماره ۸۶ مورخ ۹۹/۱/۲۵ کمیسیون های مشترک شورای اسلامی شهر امیدیه

گزارش جلسه شماره ۸۶ مورخ ۹۹/۱/۲۵ کمیسیون های مشترک شورای اسلامی شهر امیدیه

بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش جلسه شماره ۸۶ کمیسیون های مشترک شورای اسلامی شهر امیدیه

 

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای آقاجری رئیس شورا ضمن عرض خوشامدگویی به اعضاء وارد دستور کار جلسه شدند.

مذاکرات بند۱: واگذاری نگهداری و ایجاد فضای سبز سطح شهر به واجدین شرایط بصورت حجمی از طریق فراخوان عمومی و برگزاری مناقصه پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۲: برگزاری پیمان حجمی خدمات شهر شامل لایروبی، جاروکشی و جمع آوری زباله در سطح شهر در قالب ۲ منطقه شهری و در ۲ پیمان جداگانه به صورت مناقصه از طریق فراخوان عمومی پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۳: احداث زمین ورزشی در قطعه زمینی به مساحت ۲۰۰۰متر مربع در جنب پارک بانوان وسالن باران به واجدین شرایط بصورت مزایده از طریق فراخوان عمومی پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۴: برگزاری مناقصه پروژه تکمیل احداث پارک طبیعت (فاز۲) به مبلغ۶۸۰۰۰۰۰۰۰۰ ريال جهت آسفالت و محوطه سازی از طریق فراخوان عمومی بر اساس موافقتنامه فی مابین شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانپس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۵:برگزاری مناقصه پروژه بهسازی و تعریض جاده و آیلند حد فاصل بلوار شهید دقایقی تا ورودی روستای دونه به مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ريال از طریق فراخوان عمومی بر اساس موافقتنامه فی مابین شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۶: برگزاری مناقصه پروژه جاده سلامت (شبکه پیاده روی و پیاده رو سازی شهر امیدیه ) به مبلغ۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ريال از طریق فراخوان عمومی براساس موافقتنامه فی مابین شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۷: پرداخت مبلغ محکومیت آقای محمد جواد اشرفی شهردار اسبق امیدیه(نصف دیه کامل مرد مسلمان) بابت حادثه منجر به فوت مرحوم رحیم شریفی در زمان تصدی سمت شهرداری امیدیه با توجه به بند ۱۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و همچنین نامه مدیر کل بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان و با عنایت به مبلغ پرداخت شده توسط سازمان امور مالیاتی برای این موضوع به شهرداری پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

مذاکرات بند۸: حضور شهردار در جلسه جهت پاسخ به سوالات اعضاء شورا پس از بحث و بررسی مورد موافقت اعضاء کمیسیون قرار گرفت.

 

نویسنده شورای اسلامی شهر امیدیه
نویسنده شورای اسلامی شهر امیدیه
شورای اسلامی شهر امیدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *